به گزارش   این تغییر نگاه تا جایی پیش رفته که برخی جوانان دیگر اصلا تمایلی به انجام این کار ندارند و عده کثیری هم بحث‌شان این است  که تا شرایط ویژه‌ای در زندگی‌شان شکل  مگنا نگیرد، برای این کار اقدام نمی‌کنند.

اینکه؛‌ دلیل این همه تحول؟ و دگرگونی چیست، سؤالی است که جامعه‌شناسان و روانشناسان باید به آن پاسخ دهند اما شاید با نگاهی به جامعه و وضعیت اقتصادی غالب مردم بتوانیم به بزرگ‌ترین دلایل این تغییر روند پی ببریم.

باتوجه به اهمیت این موضوع  و در نظر گرفتن اینکه تعداد زیادی از چهره‌های هنری کشورمان همچنان مجرد مانده‌اند یا بعد از تشکیل زندگی مشترک، پس از مدتی  باز به دنیای مجردی بازگشته‌اند، تصمیم گرفتیم گزارشی تهیه کنیم تا در بخشی از آن به معرفی چهره‌های مجرد سینما و تلویزیون بپردازیم و در بخش دیگرش نگاه تعدادی از چهر‌ه‌ها را نسبت به موضوع ازدواج بررسی کنیم.

چهره های  مگنا معروف ایرانی که هنوز مجرد هستند

مهتاب کرامتی

متولد بیست و پنجم مهرماه 1349
وضعیت تاهل: مجرد

این بانوی هنرمندبا اشاره به خاطراتش از سریال «زیر آسمان شهر» افزود: شاید نزدیک به دوسال برای این سریالشب تا صبح کار میکردیم. خدا رحمت کند ملک مطیعی را. او هم خیلی برای این کار تلاش می‌کرد، خوشبختانه مردم هم بسیار راضی بودند و تشکر می کردند.

خانم  مهتاب کرامتی تحصیلاتش را در رشته میولوژی با مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رساند و درحالی‌که دوره بازیگری می‌دید برای  ایفای نقش هلن در سریال « مردان آنجلس» انتخاب شد. پس از این اثر، کرامتی با «مردی ازجنس بلور»  سعید سهیلی وارد سینما شد.

.

هانیه توسلی

متولد چهاردهم خردادماه 1358

وضعیت تاهل: مجرد

وی با تشکر از همه مردم و هنرمندانیکه به دیدنش آمدند، گفت: من اوایل خیلی تنها بودم، پسرم هم ایران نبود اما به خاطر من برگشت. ما زحمت بسیاری کشیدیم امیدوارم این هنرمندانجدید قدردان پیشکسوتها باشند  و بدانند که چقدر ما تلاش کردیم.

توسلی؛‌ از ۱۷ سالگی کار تئاتر را به صورت آماتور  مگنا در همدان شروع کرد. در سال ۱۳۷۸ برای تحصیل در رشته نمایشنامه‌نویسی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران به تهران آمد و با «شام آخر» فریدون جیرانی. وارد عرص رز حرفه‌ای سینما شد.

هانیه توسلی ازجمله بازیگرانی است که نه‌تنها تا به حال ازدواج نکرده بلکه هرگاه صحبت از نگاهش به ازدواج هم به میان آمده از حرف زدن در مورد آن به نوعی طفره رفته و ظاهرا دوست ندارد در مورد این  موضوع صراحتا صحبت کند.

از نگاهی دیگر  هم شاید بتوان گفت موضوع ازدواج و بچه‌دار شدن آنچنان در ذهن این بازیگر به هم پیوند خورده است  که هرگاه در رابطه با مقوله ازدواج با او صحبت شده، پاسخی مرتبط با بچه‌دار شدن داده.

"

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90 (مجله پردیس)داشته!

در پاسخ به این سؤال که برای ازدواج کردن و مادر شدن   برنامه‌ای دارد یا خیر، گفته:« مادر شدن به نظر من فداکاری خیلی بزرگ و مسئولیت بزرگ‌تری  مگنا است؛ من هنوز این قدرت را در خودم نمی‌بینم.

رنجبر از مسئولیندرخواستی نداشت و بیان کرد: من نمیتوانم بگویم چیکار کنند. حقوقزیادی هم نمی‌گیرم اما از موسسهپیشکسوتان و آقای قالیبافشهردار تشکر می‌کنم. آنها به من سر می‌زنند و جویای حال من هستند. حتی یک وقتی آقای قالیباف به من گفت من نمیدانستم شما در شهرداریکار می‌کردی و همکار هستیم. من گفتم من الان بازنشستهشهرداری هستم. او هم  برایم لوحی فرستاد.

01blog01 ازدواج ,مجرد ,مگنا ,توسلی ,خیلی ,تشکر ,آزاد اسلامی ,هانیه توسلی ,دانشگاه آزاد ,تاهل مجرد ,وضعیت تاهل منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

test omran خرید اینترنتی game آپشن خودرو | دنیای آپشن آداب و سنن ایتا پلاس وبلاگ نویسی شب که میشه